Vytvořeno: 29. srpen 2019

I my jsme přispěli svou troškou na realizaci dalšího ročníku Pohádkového lesa pro děti v Oloví. Udělejte si čas a přijďte se se svými dětmi také podívat 

Vytvořeno: 3. červenec 2019

 

 

I přesto, že prázdniny již začaly, stihli jsme předat výtěžek z tomboly z firemního večírku ve prospěch ZŠ a MŠ Oloví v hodnotě 7 270 Kč.

Vytvořeno: 27. březen 2019

V měsících únoru a březnu jsme zapracovali na zlepšení pracovních podmínek v našem podniku. Proběhlo zaizolování průchodu mezi halou číslo 1 a 2. K tomuto kroku jsme přistoupili na základě podnětu našich zaměstnanců, kteří poukazovali na průvan a zimu na pracovišti.

Dalším krokem pro komfort našich zaměstnanců byla rekonstrukce dosud nepoužívaného prostoru, ve kterém v nejbližší době vznikne nová, větší svačinárna. V této místnosti byla také provedena poslední a velmi důležitá úprava, kterou jsme v těchto měsících dokončili, a to vybudování únikového východu.

Věříme, že díky těmto úpravám se budou naši zaměstnanci na pracovišti cítit zase o něco lépe a v teple, ve svačinárně jim bude chutnat a únikový východ zůstane nevyužitý.

 

Vytvořeno: 22. prosinec 2018

Letos jsme se již podruhé sešli u živého vánočního stromečku a rozdali si malé dárky, které jistě udělali radost všem, ale zejména těm z našich řad, kteří na Vánoce zůstávají sami. Každý náš zaměstnanec si také odnesl čokoládovou vánoční kolekci, abychom si ty svátky mohli všichni pořádně osladit! 

Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce, hodně zdraví, štěstí a radosti!

Vytvořeno: 25. leden 2019

V lednu se naši zaměstnanci sešli na firemním večírku, aby se společně pobavili a oslavili úspěchy roku 2018.

Vytvořeno: 4. září 2018

Jednu trochu sychravou zářijovou neděli jsme se vydali obhlédnout krásy města Cheb. Podívejte se, co všechno našim očím neuniklo.