Staňte se součástí firmy Gaudium Industrialis s.r.o. Pro své členy budujeme příjemné pracovní prostředí, podporujeme týmovou práci i individuální schopnosti jedinců. Za základní principy považujeme čestnost, poctivost, dodržování morálních kodexů a RESPEKT!

Co nabízíme:

  • Individuální přístup
  • Týmovou i individuální práci
  • Benefity k základní mzdě
  • Přívětivou firemní atmosféru
  • Další rozvoj a vzdělávání

Koho hledáme:

Seřizovač

V rámci rozvoje naší firmy hledáme novou posilu na pozici seřizovače strojů a zařízení.

Požadujeme: min. SOU vzdělání, praxi v oblasti seřizování strojů a zařízení, zkušenost s pneumatickými stroji a možnost získání oprávnění dle vyhl. č. 50/1978 Sb. výhodou!

Operátor výroby

Požadujeme: spolehlivost, zručnost, dobrý zrak a chuť pracovat. Vhodné také pro OZP/TZP.

Manipulant/Řidič

U této pozice se jedná o kombinaci činností: zčásti jde o manipulaci materiálu mezi skladem a dílnou, zčásti je to dovoz našich výrobků zákazníkovi, tzn. řízení auta (v okruhu cca. 35km). Výhledově možnost posunu na vedoucího skladu.

Požadujeme: min. vyučen, ideálně SŠ, spolehlivost, odpovědnost, ŘP sk. B podmínkou, sk. C výhodou, znalost práce na PC.

Administrativní pracovník / Referent obchodu

Hledáme podporu pro oblast administrativy. Po zapracování je možná specializace směrem k obchodu či personalistice. Záleží na Vašich preferencích a schopnostech. V začátku je možné se dohodnout i na zkrácený úvazek. Vhodné i pro OZP/TZP.

Požadujeme min. SŠ vzdělání, zkušenost v oblasti administrativy, obchodu či personalistiky výhodou, dobrou znalost práce na PC, odpovědnost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti. Znalost NJ/AJ výhodou (není podmínkou).

 

U všech nabízených pozic nabízíme uplatnění také pro OZP/TZP, možnost zkráceného úvazku.

V případě zájmu o některou z uvedených pozic či dotazů k možnosti uplatnění nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 736 677 392 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..